Ук
Українська мова
25.01.2020 06:09
Решено

.(Треба розписати речення: (сср) 1) визначити частини мови у ньому! 2)підкреслити частини мови! 3) розписати яке воно ( у кінці ) 4) намалювати схему до нього 5) визначити де головне де другорядна частина речення соснове гілля
пошпигувало голками в щоки й крізь одяг чіпляло вологу лоскотну павутину на лоб, на вуха, на щоки, а плечі холодила роса).

Лучшие ответы
міхан
8
4,7(22 оценок)
25.01.2020 18:48
Соснове - прикметник, означення; гілля - іменник, підмет; пошпигувало - дієслово, присудок; голками - іменник, додаток; в - прийменник, щоки - іменник, обставина; й - сполучник, крізь - прийменник, одяг - іменник, додаток; чіпляло - дієслово, присудок; вологу - прикметник, означення; лоскотну - прикметник, означення; павутину - іменник, додаток; на - прийменник, лоб - іменник, обставина; на - прийменник, вуха - іменник, обставина; на - прийменник, щоки - іменник, обставина; а - сполучник, плечі - іменник, додаток; холодила - дієслово, присудок; роса - іменник, підмет. (складносурядне речення з протиставним сполучником а, розповідне, неокличне; і речення: просте, двоскладове, поширене, повне, неускладнене; іі речення: просте, двоскладне, поширене, повне, неускладнене) так як речення складносурядне, то обидві частини рівноправні, а отже, не має головної і підрядної частини.
milenasalikova
18
4,7(3 оценок)
25.01.2020 20:03

Починається ранок, діти прокидаються, йдуть в школу, а шкільний рюкзак дуже-дуже легкий, тому що в ньому немає важких книг і зошитів, а тільки планшет і спеціальна ручка. Всі підручники та робочі зошити, а також електронний щоденник вже завантажені на планшет. Спеціальною ручкою можна писати на планшеті і дошці. У школі є сучасна лабораторія для занять по навколишньому світу, де можна проводити експерименти і різні дослідження навіть самостійно. У велику перерву всі йдуть в їдальню, де можна вибрати блюдо на свій смак. Різні супи, Багато других страв і, звичайно ж, десерт з напоєм.

tural22
5
4,7(74 оценок)
25.01.2020 20:03

Відповідь:

Треба завжди захищати слабших, бо вони не завжди можуть себе захистити. На жаль, на світі є погані люди, які можуть образити, обдурити або навіть побити того, хто слабший за них. Кривдити людей взагалі погано, а кривдити слабких людей набагато гірше, бо такі люди не можуть захиститися. Тому якщо бачиш, що хтось ображає слабких, треба цьому перешкоджати.

Легко захистити слабшого, якщо ти сильніший за кривдника. А як же захистити слабкого, якщо кривдник не сильніший за тебе? Вплутуватися в бійку з ним буде безглуздо та ризиковано. У такому випадку треба повідомити про це дорослим, щоб вони подзвонили у поліцію. Робота поліцейських у тому і полягає, щоб захищати людей від злочинців і кривдників.

Присоединяйся к нам!
Зарегестрируйтесь
Уже есть аккаунт? Войти