Ал
Алгебра
08.04.2023 20:20
Решено

Представить выражение в виде многочлена стандартного вида(а+3)во второй степени+(а-3)(а+3)+6а

Лучшие ответы
astasevbogdanp08dn2
5
4,4(20 оценок)
08.04.2023 18:48
(а+3)во второй степени+(а-3)(а+3)+6а = a^2 + 6a + 9 + a^2 - 9 + 6a = 2a^2 + 12a (а там точно (а+3)во второй степени а не (а-3)во второй степени? )
ТупенькийХлебушек1
8
4,5(2 оценок)
08.04.2023 00:41
Нет, нельзя. если попарно вытаскивать шары и класть их в прибор. то по крайней мере на 50 раз находим пару радиоактивных шаров. тогда останется 51-2=49 радиоактивных шаров и столько же нерадиоактивных. далее один из них откладываем, а попарно со вторым проверяем остальные шары. может случиться так, что будут попадаться попеременно радиоактивные и нерадиоактивные шары, тогда на 50+95=145 шаге мы выявим 2+48=50 или 2+47=49 радиоактивных шаров и соответственно 47 или 48 нерадиоактивных. необходимо будет выполнить еще минимум одну проверку.
Кабасена05
3
4,6(65 оценок)
08.04.2023 07:31

Поліанна – 12-річна дівчинка, в якої померли батьки. На всьому світі у неї залишилася тільки тітка Поллі. До речі ім'я дівчинки складено з імен двох сестер: тієї самої тітки і імені матері – Ганни. Мама маленької героїні померла кілька років тому, а батько – зовсім недавно, і тепер дівчинці доведеться жити у тітки — сухий, манірної дами, яка сприймає виховання племінниці як виконання боргу. Тітка Поллі переживає, що дитина може зіпсувати оздоблення кімнат і поселяє дівчинку на горищі.

Полліанна приїжджає поїздом, з собою у неї валіза, правда, напівпорожня. Основний багаж дівчинки — книги, які дісталися в спадок від батька. Полліанна знайомиться з тіткою, а потім піднімається в свою нову кімнату. Служниця Ненсі, допомагає дівчинці розібрати речі, здивована тим, що дівчинці сподобалося своє горище.

Весь будинок в цілому має розкішну обробку і затишний, а в приміщенні, де буде жити маленька сирота, звичайно, є все необхідне: ліжко, комод, шафа, стільці, але немає ні картин, ні килимів, які так сподобались Полліанні внизу, ні навіть дзеркала. Дівчинка пояснює, що з таким видом з вікна не потрібні картини, а в дзеркалі вона бачила свої веснянки і розчаровувалася. І навіть те, що у неї так небагато речей — теж добре, адже для того, щоб розкласти їх по шафах потрібно зовсім небагато часу.

Час йде і виявляється, що Полліанна завжди така — радіє кожній дрібниці, і навіть в неприємностях вміє знаходити щось хороше. Виявилося, що це така гра. Їй навчив дівчинку її батько. Одного разу Поллианні на Різдво дісталися в подарунок милиці, і тато сказав, що це дуже добре, що вони їм не потрібні. З тих пір вона так і грає, прагнучи знаходити привід для радощів навіть у самих сумних речах.

Через кілька місяців трапляється нещастя. Переходячи дорогу, Полліанна потрапляє під машину. Доктора кажуть, що ходити вона ніколи не буде. Дівчинка більше не може грати в свою гру. І тут усі жителі містечка, які дізналися і полюбили маленьку сироту за її життєлюбність, починають приходити в будинок і розповідають як вони самі змінилися завдяки її грі. Це підтримує дівчинку. Навіть її тітка сильно змінилася, ставши куди м'якше характером. Тепер вона сильно переживає за свою племінницю і зовсім не з почуття обов'язку. Її бажання до дівчинці таке велике, що вона навіть згодна помиритися з колишнім нареченим, за якого так і не вийшла заміж. Тепер він — лікар. І тільки він може до Поліанні знову почати ходити.

Кінець у повісті радісний, як його головна героїня. Тітка Поллі виходить заміж за доктора, а її племінниця долає свою недугу. А ще дівчинка знайшла чому порадіти навіть у цієї хвороби. Якщо б вона не потрапила в аварію тітка не помирилася зі своїм нареченим. Чудова повість американської письменниці Елінор Портер і її головна героїня вчать нас тому, що в житті не можна впадати у відчай, щоб не трапилося. Тому що для радощів завжди є привід, треба тільки його знайти.

Присоединяйся к нам!
Зарегестрируйтесь
Уже есть аккаунт? Войти